Слідчі ДБР затримали лісничого за вимагання неправомірної вигоди у розмірі 1500 доларів США

03/01/2019

Слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводження Управління захисту економіки Національної поліції у Львівській області, викрито та затримано лісничого одного з лісництв Львівської області за вимагання та одержання неправомірної вигоди.

За попередніми даними, лісничий вимагав неправомірну вигоду у розмірі 1500 доларів США за неперешкоджання у здійсненні господарської діяльності фізичній особі-підприємцю на території лісгоспу та сприяння в отриманні в оренду земельної ділянки площею 1 га лісів для облаштування рекреаційної зони.

За фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди лісничим, слідчими теруправління ДБР у м. Львові розслідується кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Лісничий був затриманий слідчими теруправління ДБР у м. Львові у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання частини неправомірної вигоди у сумі 500 доларів США, предмет злочину вилучено. На даний час проводяться першочергові слідчі та інші процесуальні дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення. У разі доведення вини, лісничому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.