Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Слідчі ДБР затримали громадян під час збуту викраденої військової зброї

18/02/2019

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, затримали двох мешканців Житомирської області під час збуту партії вогнепальної зброї та боєприпасів, викрадених з однієї з військових частин на Житомирщині.

Вказані громадяни діяли за попередньою змовою із військовослужбовцями військової частини, особи яких наразі встановлюються.

Під час затримання вилучено 2 автомати АКС,  2 магазини до автомату АКС, 1 пістолет ПБ (6П9) 9мм та 5 набоїв до нього, 1 глушник до пістолету. Затримання відбулося  за оперативного супроводу працівників відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Житомирській області.

Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України.

Особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27, ч.3 ст. 410 Кримінального кодексу України (пособництво у викраденні зброї в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

За клопотанням слідчих ДБР підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу за кожного у розмірі 380 тисяч гривень.