Слідчі ДБР затримали громадян під час збуту викраденої військової зброї

18/02/2019

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, затримали двох мешканців Житомирської області під час збуту партії вогнепальної зброї та боєприпасів, викрадених з однієї з військових частин на Житомирщині.

Вказані громадяни діяли за попередньою змовою із військовослужбовцями військової частини, особи яких наразі встановлюються.

Під час затримання вилучено 2 автомати АКС,  2 магазини до автомату АКС, 1 пістолет ПБ (6П9) 9мм та 5 набоїв до нього, 1 глушник до пістолету. Затримання відбулося  за оперативного супроводу працівників відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Житомирській області.

Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України.

Особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27, ч.3 ст. 410 Кримінального кодексу України (пособництво у викраденні зброї в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

За клопотанням слідчих ДБР підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу за кожного у розмірі 380 тисяч гривень.