Слідчі ДБР затримали адвоката директора державного підприємства за надання неправомірної вигоди

10/01/2019

Слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводження Управління захисту економіки Національної поліції України в Київській області,  за надання службовій особі неправомірної вигоди у розмірі 1000 доларів США затримано адвоката директора державного підприємства.


За попередньою версією слідства, адвокат діючи в інтересах свого клієнта – директора державного підприємства,  запропонував співробітникам Управління захисту економіки неправомірну вигоду у розмірі  1000 доларів США за вчинення дій в інтересах свого  клієнта. Їх суть полягала у  нескладанні протоколу про корупційне правопорушення щодо директора держпідприємства, який не повідомив  про суттєві зміни у майновому стані після придбання автомобіля та нерухомого майна, загальною вартістю 1 118 000 грн. 


За фактом надання неправомірної вигоди співробітникам поліції, слідчими теруправління ДБР у м. Києві розслідується кримінальне провадження за частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).


Особа, що скоїла злочин, затримана слідчими теруправління ДБР у м. Києві, їй вручено повідомлення про підозру. Предмет злочину вилучено. 
На даний час проводяться першочергові слідчі дії.
Процесуальне керівництво здійснюється військовою прокуратурою Центрального регіону України.
У разі доведення вини, адвокату загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.