Слідчі ДБР викрили заступника начальника Управління Департаменту патрульної поліції Нацполіції у Миколаївській області за отримання хабаря від підлеглого

05/02/2019

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, викрили та затримали заступника начальника Управління – начальника відділу Управління патрульної поліції у Миколаївській області за отримання від підлеглого поліцейського неправомірної вигоди у розмірі 300 доларів США.

Операція проведена за оперативного супроводження Служби безпеки України в Миколаївській області та Управління внутрішньої безпеки в Миколаївській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

За попередніми даними, вказана посадова особа вимагала та отримала неправомірну вигоду за невжиття заходів стосовно розшуку та доставки на штраф-майданчик транспортного засобу, на який було накладено арешт та оголошено в розшук. Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманій особі про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, а також обрання запобіжного заходу. Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України.