Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Слідчі ДБР викрили заступника начальника Управління Департаменту патрульної поліції Нацполіції у Миколаївській області за отримання хабаря від підлеглого

05/02/2019

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, викрили та затримали заступника начальника Управління – начальника відділу Управління патрульної поліції у Миколаївській області за отримання від підлеглого поліцейського неправомірної вигоди у розмірі 300 доларів США.

Операція проведена за оперативного супроводження Служби безпеки України в Миколаївській області та Управління внутрішньої безпеки в Миколаївській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

За попередніми даними, вказана посадова особа вимагала та отримала неправомірну вигоду за невжиття заходів стосовно розшуку та доставки на штраф-майданчик транспортного засобу, на який було накладено арешт та оголошено в розшук. Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманій особі про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, а також обрання запобіжного заходу. Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України.