Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Слідчі ДБР викрили схему незаконного отримання технічних умов газифікації

07/02/2019

Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводження Управління захисту економіки Нацполіції у Київській області, викрили схему з незаконного узгодження технічних умов газифікації для багатоквартирних житлових будинків на Київщині.

За попередньою інформацією, працівники приватного товариства, посилаючись на співпрацю з регіональною газовою компанією, вимагали та отримали від керівника однієї з комерційних організацій неправомірну вигоду у розмірі 8 200 доларів США за погодження технічних умов газифікації багатоквартирного житлового будинку. Вказану суму фігуранти мали передати посадовим особам ПАТ «Київоблгаз».

Під час обшуку було вилучено понад 1 000 000 гривень та чернетки із зазначенням грошових сум та назв об’єктів, які планували підключити до газопостачання.

Процесуальне керівництво у провадженні здійснює військова прокуратура Київського гарнізону.

Осіб затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання неправомірної вигоди.

Вирішується питання про оголошення підозри в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 3683 Кримінального кодексу України (Пособництво у підкупі службової особи юридичної особи приватного права).