Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Слідчі ДБР розслідують обставини аварії за участю військового, внаслідок якої загинула жінка

27/12/2018

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорськ, розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю військового, внаслідок якої загинула жінка. 

Подія відбулася вчора, 26 грудня, близько 17 години на автомобільній дорозі в одному із сіл Донецької області. Військовослужбовець, перебуваючи за кермом автомобіля УАЗ, що належить військовій частині, здійснив наїзд на двох пішоходів. Унаслідок отриманих травм 27-річна жінка загинула на місці, другого пішохода з тілесними ушкодженнями доставлено до лікарні.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди, що призвела до смерті потерпілого, слідчі Державного бюро розслідувань розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 415 Кримінального кодексу України (порушення правил водіння або експлуатації бойової, спеціальної чи транспортної машини, що спричинило потерпілому середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження або загибель потерпілого). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Для проведення подальших експертиз вжито відповідні заходи, зокрема, в ході огляду місця події слідчими вилучено автомобіль УАЗ та його фрагменти. Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Маріупольського гарнізону.