Слідчі ДБР викрили схему отримання неправомірної вигоди керівником підрозділу патрульної поліції м. Кам’янського

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Полтаві, викрили схему отримання неправомірної вигоди керівником підрозділу патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області м. Кам’янського.

За попередньою інформацією, патрульний налагодив схему щомісячного отримання неправомірної вигоди від таксиста в сумі 2000 гривень на місяць.

Наприкінці грудня патрульний вже отримав першу частину коштів, а 7 лютого 2019 року 4000 гривень у якості «оплати» за попередні місяці.

За ці кошти поліцейський обіцяв не заважати роботі таксиста та не складати по відношенню до нього адміністративні протоколи за порушення правил дорожнього руху.

Отримання поліцейським неправомірної вигоди задокументовано за оперативного супроводу Відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Дніпропетровській області та процесуального керівництва військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону.

Працівник поліції затриманий слідчими ДБР в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення поліцейському про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).