Слідчі ДБР викрили схему незаконного отримання технічних умов газифікації

Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводження Управління захисту економіки Нацполіції у Київській області, викрили схему з незаконного узгодження технічних умов газифікації для багатоквартирних житлових будинків на Київщині.

За попередньою інформацією, працівники приватного товариства, посилаючись на співпрацю з регіональною газовою компанією, вимагали та отримали від керівника однієї з комерційних організацій неправомірну вигоду у розмірі 8 200 доларів США за погодження технічних умов газифікації багатоквартирного житлового будинку. Вказану суму фігуранти мали передати посадовим особам ПАТ «Київоблгаз».

Під час обшуку було вилучено понад 1 000 000 гривень та чернетки із зазначенням грошових сум та назв об’єктів, які планували підключити до газопостачання.

Процесуальне керівництво у провадженні здійснює військова прокуратура Київського гарнізону.

Осіб затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання неправомірної вигоди.

Вирішується питання про оголошення підозри в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 3683 Кримінального кодексу України (Пособництво у підкупі службової особи юридичної особи приватного права).