Слідчі ДБР пройшли триденні тренінги, організовані Консультативною місією Європейського Союзу

Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України організувала триденні навчання для слідчих та керівників слідства центрального апарату Державного бюро розслідувань.

Група міжнародних експертів провела консультативні сесії з чотирьох тем:

  • Міжнародне поліцейське співробітництво,
  • Розшук та збір електронних доказів,
  • Розслідування незначних корупційних злочинів,
  • Захист свідків. 

Під час сесій слідчим ДБР розповіли про принципи роботи Інтерполу та Європолу, а також порядок співпраці України з цими організаціями.

Міжнародні експерти поділились зі слідчими ДБР власним досвідом у розслідуванні кіберзлочинів, розповіли про найбільш поширену категорію таких злочинів та способи боротьби із сучасними методами виведення через мережу Інтернет незаконно отриманих коштів.

«Державне бюро розслідувань вдячне Консультативній місії Європейського Союзу в Україні за постійну допомогу. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю. Для нас важливий успішний європейський досвід у боротьбі зі злочинністю, тому подібні консультативні сесії дуже корисні. Ми прагнемо аби наші працівники постійно навчались та самовдосконалювались, адже в сучасному світі процес навчання має бути безперервним», – зазначив Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.