Сергій Палатов: Слідчі теруправління ДБР у Хмельницькому розслідують 410 кримінальних проваджень, половина з них – військові злочини

02/02/2019

Теруправління ДБР, розташоване у м. Хмельницькому,  розслідує 410 кримінальних проваджень: 85 розпочаті слідчими теруправління, решта передані за підслідністю з інших правоохоронних органів. Про це повідомив директор теруправління Сергій Палатов, підбиваючи підсумки за перші два місяці роботи.

"Із усієї кількості проваджень, які ми розслідуємо, найбільша категорія  –   військові злочини. Таких проваджень у нас 270. На другому місці кримінальні провадження, де фігурують працівники правоохоронних органів - їх понад 130. У більшості випадків правоохоронців підозрюють у перевищенні службових повноважень",  – повідомив Сергій Палатов.

Керівництво територіального управління також розповіло про перші провадження, які слідчі ДБР скерували до суду.

"Досудове розслідування завершено у 45 кримінальних провадженнях. Матеріали передані до суду. Переважна більшість з цих справ  –  військові злочини. Найпоширеніша стаття  –  самовільне залишення військової служби",  –  повідомив заступник директора теруправління Сергій Кушнір.

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване у м. Хмельницькому, поширює свою діяльність на 5 областей: Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську, Рівненську та Чернівецьку.