Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Руслан Марчук: слідчі теруправління ДБР у Києві розслідують 724 кримінальні провадження

05/02/2019

Слідчі теруправління ДБР у м. Києві розслідують 724 кримінальні провадження, з яких 584 надійшли за підслідністю з інших правоохоронних органів, 174 —відкриті слідчими теруправління. 

Про це під час брифінгу повідомив директор теруправління ДБР, розташованого у м. Києві, Руслан Марчук. За його словами, за два місяці роботи слідчими теруправління ДБР у м. Києві завершено досудове розслідування у 23 кримінальних провадженнях, обвинувальні акти скеровані до суду. Більшість з них — військові злочини.

«З усієї кількості проваджень, які ми розслідуємо, у 248 фігурують правоохоронці, у 190 − військові. Також є 18 проваджень за фактом дій суддів та 20, де фігурують високопосадовці. Крім того слідчими ДБР перевіряються факти причетності до злочину народного депутата України», − повідомив Р. Марчук.

Руслан Марчук зауважив, що один слідчий теруправління ДБР у м. Києві розслідує близько 30 кримінальних провадженнях.

«Я підтримую ухвалене Директором ДБР Романом Трубою рішення про збільшення кількості слідчих в територіальних управліннях ДБР, адже лише таким шляхом ми зможемо забезпечити проведення якісних досудових розслідувань», − заявив Руслан Марчук.

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване у м. Києві, поширює свою діяльність на Київську, Черкаську та Чернігівську області, а також місто Київ.