Рубки дерев заповідної зони на 16 млн гривень – ДБР завершило розслідування щодо ексдиректора Шацького нацпарку

29/04/2021

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього директора Шацького національного природного парку у Волинській області.

ТУ ДБР у Львові встановило, що ексдиректор незаконно, без встановленого ліміту та за відсутності відповідних дозволів на спец користування, видав лісорубні квитки на проведення незаконних рубок лісів, що належать до об’єктів природно-заповідного фонду. Це завдало збитків державним інтересам на загальну суму 7 млн 345 тис. 835 грн.

Таким чином, він обвинувачується у службовій недбалості за ч. 2 ст. 367 КК України.

У разі доведення вини експосадовцю загрожує до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Волинська обласна прокуратура, оперативний супровід – УСР у Волинській області ДСР НПУ України.

Нагадаємо, ТУ ДБР у Львові повідомило про підозру двом колишнім директорам Шацького національного природного парку, які у різний проміжок часу допустили незаконні порубки лісу на загальну суму понад 16 мільйонів гривень.