Розтрата понад 1 мільйона гривень під виглядом обслуговування службових автомобілів – ДБР повідомило про підозру ще одному правоохоронцю

03/06/2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру одному із колишніх заступників начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області. Експравохоронець підозрюється у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненої повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах (ч. 3 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що у 2018 році перебуваючи на керівній посаді, посадовець вступив у змову із своїм підлеглим та працівниками двох підприємств. Правоохоронці перераховували бюджетні кошти для проведення робіт з сервісного обслуговування та ремонту службових автомобілів, які не виконувалися, чим здійснили розтрату бюджетних коштів на суму понад 1 млн 97 тис грн.

Нагадаємо, у ході досудового розслідування даного кримінального провадження, 2 червня 2020 року слідчі ДБР повідомили про підозру одному із начальників відділення ГУ Національної поліції у Вінницькій області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Вінницької області. Оперативний супровід – Управління внутрішньої безпеки у Вінницькій області ДВБ Нацполіції.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.