Розтрата 850 000 гривень на ремонті службового транспорту – двоє експоліцейських Харківщини постануть перед судом

16/03/2021

Слідчі ТУ ДБР у місті Полтаві завершили досудове розслідування відносно колишніх заступника начальника ГУ Нацполіції в Харківській області та провідного інженера одного із відділів ГУ Нацполіції в Харківській області.

За даними слідства, у 2018 році заступник начальника ГУ Нацполіції систематично здійснював перерахунок бюджетних коштів одному із підприємств за фіктивний ремонт та сервісне обслуговування службового автотранспорту.

Його підлеглий у свою чергу погоджував та передавав на підпис керівництву акти виконаних робіт, знаючи, що ремонтні роботи не проводилися.

У результаті неправомірних дій правоохоронців відбулася розтрата бюджетних коштів на суму понад 850 000 гривень.

Таким чином, колишні поліцейські обвинувачуються у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному проваджені здійснює Харківська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДВБ Нацполіції.