Розбійний напад на будинок пенсіонерів – ДБР затримало поліцейського та експравоохоронця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали діючого і колишнього поліцейських за фактом вчинення розбійного нападу з проникненням у житло.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 23 січня 2020 року поліцейський батальйону поліції особливого призначення ГУ Нацполіції в Одеській області та колишній поліцейський Ізолятору тимчасового тримання разом із двома невстановленими особами вчинили розбійний напад на будинок мешканця одного із сіл на Одещині з метою заволодіння його грошовими коштами. Попередньо встановлено, що інформатором злочинної групи виступив діючий правоохоронець.

За результатами проведених невідкладних слідчих та розшукових дій, у ніч з 23 на 24 січня 2020 року правоохоронця та його колишнього колегу затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі слідчим територіального управління ДБР, розташованого у місті Миколаєві, планується повідомити затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України, а також звернутися до суду з клопотанням про обрання запобіжних заходів.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Одеської області, оперативний супровід – Одеське управління ДВБ Нацполіції України.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.