Росія програє Україні і на інформаційно-психологічному фронті

03/03/2022

Росія активно продовжує проводити інформаційно-психологічні спеціальні операції, направлені на підрив морально-психологічного стану особового складу та введення наших бійців в оману.

Спочатку їх головною ціллю були керівники структурних підрозділів правоохоронних органів. Зрозумівши, що у цьому напрямку в них нічого не виходить, вони переключились на решту працівників. Мусимо розчарувати російських «фахівців» - тут їм також нічого не світить!

Так, у переддень початку війни українські бійці в зоні ООС отримували смс про те, що нібито офіцери покинули підрозділи та чинити опір не має сенсу.

Після того, як російський бліцкриг в Україні не вдався, російські спецслужби змінили тактику та перейшли на новий рівень ІПСО.

Потім дзвінки та СМС із погрозами та пропозиціями до співпраці почали отримувати народні депутати, чиновники вищого рівня, керівники правоохоронних органів.

Окупанти намагалися примусити посадових осіб України діяти на користь РФ, погрожували розправою з членами сім’ї та близькими родичами. Сьогодні повідомлення з чат-ботів почали отримувати рядові правоохоронці та держслужбовці: «гарантуємо безпеку вам та сім’ї». Та залишають електронну адресу із забороненої в Україні пошти mail.ru.

Як ми бачимо із результатів бойових дій, подібні акції залякування не дають окупантам жодного позитивного результату.

Нагадаємо, що за даними штабу Сухопутних військ впродовж тижня війни захисники України знищили понад 9000 окупантів, 217 танків, понад 1600 одиниць іншої техніки, 30 літаків та 31 гелікоптер.

Будьте пильними та вірте в нашу перемогу!

Слава Україні!