Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Роман Труба: Протягом наступного року ДБР скерує до суду перші кримінальні провадження

12/12/2018

Протягом наступного року Державне бюро розслідувань скерує до суду перші кримінальні провадження. Про це повідомив Директор Бюро Роман Труба під час робочої наради в місті Миколаєві, в якій взяли участь представники Миколаївського територіального управління ДБР, місцевої влади та правоохоронних органів. 

«У злочинців завжди є імена. Тому лише судові вироки стануть результатами нашої роботи – чи достатньо ми доклали зусиль для проведення всебічного, повного та об’єктивного розслідування злочинів, віднесених до компетенції Бюро. Наше завдання – досягти ефективності у розкритті злочинів та здобути репутацію органу, що забезпечує невідворотність покарання для високопосадовців, які порушили закон», – наголосив Роман Труба.

«Ми працюємо не для гарних заголовків у новинах. У нас не буде першочергових або другорядних справ. Для Державного бюро розслідувань важлива кожна справа, адже ми працюємо для відновлення справедливості та притягнення винних до відповідальності», – додав Директор Бюро.

З приводу організації роботи теруправління ДБР у місті Миколаєві  Роман Труба повідомив:

«Іноді запитують – чи буде в подальшому поставати питання про його перенесення в Одесу? Чітко відповідаю – не буде. Ця норма не передбачена в Законі Україні «Про Державне бюро розслідувань».

Керівник територіального управління ДБР, розташованого у місті Миколаєві, Вікторія Басалаєва повідомила, що у теруправлінні вже працюють 26 слідчих, які з 27 листопада проводять досудові розслідування.

«Фактично до слідчого управління від інших органів надійшло 11 кримінальних проваджень, а саме: з Миколаївської прокуратури – 2 провадження, по яким семи особам повідомлено про підозру. З військової прокуратури Південного регіону – 9 кримінальних проваджень. Ще 8 кримінальних проваджень вже самостійно зареєстрували слідчі Миколаївського територіального управління», – зазначила Вікторія Басалаєва.

Нагадаємо, територіальне управління ДБР у Миколаєві поширює свою діяльність на Кіровоградську, Миколаївську та Одеську області.