Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Роман Труба: ДБР викличе на допит правоохоронців, які фігурують у розслідуваннях журналістів щодо корупції в «Укроборонпромі»

13/03/2019

ДБР викличе на допит службових осіб правоохоронних органів, які фігурують у кримінальному провадженні щодо можливого отримання неправомірної вигоди за непроведення досудового розслідування щодо корупції в оборонній сфері.
Про це повідомив Директор ДБР Роман Труба під час розширеного засідання Тимчасової слідчої комісії щодо оприлюднених у ЗМІ фактів зловживань щодо закупівлі запчастин, комплектуючих та обладнання для підприємств ДК «Укроборонпром».
Директор ДБР повідомив, що у рамках досудового розслідування слідчі викликали журналістів на допит. 


«На сьогодні це поки одне провадження в ДБР, але я не виключаю реєстрації інших. Ми вивчаємо матеріали розслідування на предмет нашої підслідності», – додав Роман Труба.


Він також наголосив, що оперативно-розшукові дії у цьому провадженні будуть проводити представники інших правоохоронних органів, оскільки в ДБР досі немає оперативних підрозділів.

«Причина проста – майже рік  Верховна Рада не голосує за законопроект №5395-д, який нарешті введе посаду оперативного працівника в ДБР», – нагадав Роман Труба.


Таким чином, у провадженні ДБР, де перевіряється можливість отримання неправомірної вигоди службовими особами одразу трьох правоохоронних органів та ГПУ, оперативний супровід здійснюватиме п’ятий правоохоронний орган – Національна поліція.