Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Роман Труба: ДБР не повинно розслідувати справи, які були зареєстровані до початку його роботи

22/12/2018

Слідчі органів прокуратури мають рік на завершення кримінальних проваджень, відкритих до початку роботи Державного бюро розслідувань. Цього часу достатньо, щоб їх завершити.

Про це повідомив Директор Бюро Роман Труба під час робочої наради у Львові за участі представників місцевих органів влади та правоохоронних органів.

Директор ДБР додав, що це питання обговорювалося з Генеральним прокурором України Юрієм Луценко, з яким вони дійшли порозуміння.

 «Окрема ситуація склалася з військовими злочинами. Військовою прокуратурою передано нам 290 кримінальних проваджень, абсолютна більшість відкриті до початку роботи Державного бюро розслідувань, а саме до 27 листопада. При цьому, серед них є провадження, зареєстровані ще у 2014 році», − повідомив Роман Труба.

Виконувач обов’язків директора територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, Віталій Стець повідомив, що у теруправлінні вже працюють 27 слідчих, які з 27 листопада проводять досудові розслідування.

«Станом на 21 грудня 2018 року у провадженні теруправління ДБР у місті Львові перебуває 103 кримінальних провадження. З них безпосередньо слідчими зареєстровано 20 кримінальних проваджень, решта 83 надійшли з інших органів. Зокрема 58 – з військових прокуратур, половина з яких не були оформлені належним чином. Тому досудове розслідування здійснюється по 61 кримінальному провадженню», – повідомив він.

Нагадаємо, територіальне управління ДБР, розташоване у місті Львові, поширює свою діяльність на Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську області.