Роман Труба: Протягом наступного року ДБР скерує до суду перші кримінальні провадження

Протягом наступного року Державне бюро розслідувань скерує до суду перші кримінальні провадження. Про це повідомив Директор Бюро Роман Труба під час робочої наради в місті Миколаєві, в якій взяли участь представники Миколаївського територіального управління ДБР, місцевої влади та правоохоронних органів. 

«У злочинців завжди є імена. Тому лише судові вироки стануть результатами нашої роботи – чи достатньо ми доклали зусиль для проведення всебічного, повного та об’єктивного розслідування злочинів, віднесених до компетенції Бюро. Наше завдання – досягти ефективності у розкритті злочинів та здобути репутацію органу, що забезпечує невідворотність покарання для високопосадовців, які порушили закон», – наголосив Роман Труба.

«Ми працюємо не для гарних заголовків у новинах. У нас не буде першочергових або другорядних справ. Для Державного бюро розслідувань важлива кожна справа, адже ми працюємо для відновлення справедливості та притягнення винних до відповідальності», – додав Директор Бюро.

З приводу організації роботи теруправління ДБР у місті Миколаєві  Роман Труба повідомив:

«Іноді запитують – чи буде в подальшому поставати питання про його перенесення в Одесу? Чітко відповідаю – не буде. Ця норма не передбачена в Законі Україні «Про Державне бюро розслідувань».

Керівник територіального управління ДБР, розташованого у місті Миколаєві, Вікторія Басалаєва повідомила, що у теруправлінні вже працюють 26 слідчих, які з 27 листопада проводять досудові розслідування.

«Фактично до слідчого управління від інших органів надійшло 11 кримінальних проваджень, а саме: з Миколаївської прокуратури – 2 провадження, по яким семи особам повідомлено про підозру. З військової прокуратури Південного регіону – 9 кримінальних проваджень. Ще 8 кримінальних проваджень вже самостійно зареєстрували слідчі Миколаївського територіального управління», – зазначила Вікторія Басалаєва.

Нагадаємо, територіальне управління ДБР у Миколаєві поширює свою діяльність на Кіровоградську, Миколаївську та Одеську області.