Роман Труба: Конкурс до ДБР мають моніторити експерти від громадськості

5 липня розпочалися співбесіди для кандидатів на 219 посад до центрального апарату Державного бюро розслідувань. Незабаром їх проходитимуть кандидати на 455 посад до територіальних управлінь Бюро. Це – найважливіший етап конкурсу. Якщо під час кваліфікаційного іспиту за допомогою тестів та практичних завдань, виконаних на комп’ютері, перевірявся рівень знань кандидатів, то на цьому етапі від членів конкурсної комісії залежить перевірка доброчесності кандидатів та їх професійних якостей.

Навантаження на конкурсну комісію значне, адже співбесіди пройдуть 860 людей, які претендують на посади у центральному апараті Бюро.

Директор Держаного бюро розслідувань Роман Труба звернувся з пропозицією до членів Ради громадського контролю аналізувати біографії кандидатів та повідомляти конкурсну комісію, якщо будуть виявлені факти, що потребуватимуть роз‘яснення, а також факти про недоброчесність претендентів на посади в ДБР.

Якщо ви маєте інформацію, яка допоможе під час співбесід, надсилайте її до конкурсної комісії Державного бюро розслідувань.

«Водночас, прошу продемонструвати професійний підхід, адже у відкритих джерелах щодо будь-якого кандидата може бути розміщена недостовірна інформація для створення його негативної репутації»,- наголосив Роман Труба.

Відеозаписи проведення співбесід  Конкурсною комісією№1 викладено для перегляду на каналі Youtube.

Роман Труба для LB.

5 липня 2018 року

https://youtu.be/uzfEg4KYHOU

https://youtu.be/m6MsMnBBfFs

6 липня 2018

https://youtu.be/mhuhQHXX9yk

https://youtu.be/WjNPfHcTQLQ

9 липня 2018

10 липня 2018

Всі співбесіди, що проводяться конкурсною комісією №1 з кандидатами на посади в центральному апараті ДБР розміщенні за посиланням:  https://www.youtube.com/channel/UCa_pTnZtSY_e3_NHyjDpeyQ 

Бажаємо успіхів кандидатам та витримки членам конкурсної комісії!

Контакти  для громадськості: електронна адреса Конкурсної комісії №1:   dbr1@i.ua