Рада громадського контролю при ДБР: обрання шляхом інтернет-голосування та нові принципи роботи

Дата події
15/03/2019 10:00  Додати до календаря 2019-03-15 08:00:00 2019-03-15 08:00:00 Рада громадського контролю при ДБР: обрання шляхом інтернет-голосування та нові принципи роботи 15 березня відбудеться експертне обговорення змін до «Положення про Раду громадського контролю при Державному бюро розслідувань», а також нової форми виборів членів РГК шляхом інтернет-голосування. Зміни презентують Директор ДБР Роман Труба та Голова Громадської організації «Електронна демократія» Володимир Фльонц. «Рік тому я пообіцяв, що новий склад Ради громадського контролю при ДБР буде обрано шляхом інтернет-голосування. Ми провели перемовини з представниками громадських організацій, зібрали пропозиції щодо процедури інтернет-голосування, підготовили зміни та направили їх до Кабінету Міністрів для внесення у відповідну Постанову. Переконаний, що вони будуть ухвалені, та нові вибори членів РГК ми проведемо за процедурою інтернет-голосування», – повідомив Директор ДБР Роман Труба. «Громадські ради повинні формуватися прозоро, до них мають потрапляти ті,  хто працює відкрито і публічно та має реальну підтримку громадян. Наш досвід показав, що відкрите інтернет-голосування дозволяє забезпечити це у найкращий спосіб», – наголосив Володимир Фльонц. Запрошуємо до участі представників ЗМІ. Акредитація: 068 386 17 50 або press.dbr@gmail.com Location Державне бюро розслідувань admin@wampserver.invalid Europe/Kiev public
Місце

Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16

15 березня відбудеться експертне обговорення змін до «Положення про Раду громадського контролю при Державному бюро розслідувань», а також нової форми виборів членів РГК шляхом інтернет-голосування.

Зміни презентують Директор ДБР Роман Труба та Голова Громадської організації «Електронна демократія» Володимир Фльонц.

«Рік тому я пообіцяв, що новий склад Ради громадського контролю при ДБР буде обрано шляхом інтернет-голосування. Ми провели перемовини з представниками громадських організацій, зібрали пропозиції щодо процедури інтернет-голосування, підготовили зміни та направили їх до Кабінету Міністрів для внесення у відповідну Постанову. Переконаний, що вони будуть ухвалені, та нові вибори членів РГК ми проведемо за процедурою інтернет-голосування», – повідомив Директор ДБР Роман Труба.

«Громадські ради повинні формуватися прозоро, до них мають потрапляти ті,  хто працює відкрито і публічно та має реальну підтримку громадян. Наш досвід показав, що відкрите інтернет-голосування дозволяє забезпечити це у найкращий спосіб», – наголосив Володимир Фльонц.

Запрошуємо до участі представників ЗМІ.

Акредитація: 068 386 17 50 або press.dbr@gmail.com