Р.Труба у Страсбурзі обговорить початок роботи ДБР

17/09/2018

Директор ДБР Роман Труба візьме участь у засіданні Комітету міністрів Ради Європи, де обговорить з міжнародними партнерами початок роботи Державного бюро розслідувань.

«Наші європейські партнери зацікавлені в тому, щоб Державне бюро розслідувань якнайшвидше почало відкривати провадження. Ми обговоримо кроки, які потрібно зробити, щоб це відбулося, і у ДБР були всі умови для ефективної роботи. Серед них – ухвалення змін до законодавства та вирішення ситуації, яка склалася з переможцями конкурсу на керівні посади в Бюро», – зазначив Роман Труба.

Він також повідомив, що рішення щодо розгляду питання про призначення на посади 27 переможців конкурсу буде оприлюднено по завершенню робочого візиту.

«Існує декілька правових виходів із ситуації, в якій ми опинилися через відмову зовнішньої комісії проводити конкурс відповідно до затвердженого регламенту. Одне із цих рішень буде оприлюднено після мого робочого візиту. Розраховую, що за цей час не відбудеться жодних провокацій, які могли б нашкодити Бюро», – зазначив Р.Труба.

«У нас є лише один шанс створити ДБР, і від того, які принципи ми зможемо відстояти, залежить уся подальша робота органу», – додав Р.Труба.
Повідомляємо, що 18-19 вересня Р.Труба перебуватиме з робочим візитом у Страсбурзі.