Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Р.Труба: Заступники директорів теруправлінь та в.о. керівників підрозділів центрального апарату очолять напрямки роботи ДБР

28/08/2018

Найближчим часом будуть призначені на посади заступники директорів територіальних управлінь та виконуючі обов’язки керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив Директор ДБР Роман Труба.

Він наголосив, що відмова зовнішній комісії у розгляді питання про призначення 27 переможців конкурсу на керівні посади в Бюро не стане перепоною для початку роботи ДБР.

«Заступники директорів територіальних органів та в.о. керівників управлінь центрального апарату ДБР запустять напрямки роботи Бюро», – наголосив Роман Труба.

«Ми вже працюємо як державний орган. Протягом місяця будуть завершені конкурси на посади слідчих в семи територіальних управліннях. Після проведення спеціальних перевірок та призначення слідчих на посади, ДБР відкриє перші провадження», – зазначив Директор ДБР.

Нагадаємо, за результатами співбесід Конкурсна комісія №2 визначила 14 переможців конкурсу на посади заступників директорів 7 територіальних управлінь та рекомендувала їх призначення на посади.