Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Р.Труба: Буде збільшено кількість слідчих в теруправліннях ДБР

05/12/2018

Розслідування військових злочинів та порушення прав людини під час роботи правоохоронних органів стануть одними з пріоритетних напрямків роботи Краматорського територіального управління Державного бюро розслідувань.

Про це повідомив Директор Бюро Роман Труба під час робочої зустрічі в Краматорську, в якій взяли участь представники місцевих органів влади, правоохоронних органів, а також Збройних сил України.

 

Роман Труба представив директора територіального управління Артема Матвєєва та зауважив, що серед першочергових завдань – налагодження роботи слідчих підрозділів у регіоні, а також співпраці з правоохоронним органами.

«Сьогодні у Краматорську вже працюють 28 слідчих. На декілька вакантних посад тривають конкурси. Водночас, я вважаю, що такої кількості слідчих не достатньо, щоб розслідувати злочини в обох областях, на території яких триває Операція об’єднаних сил. Тому ми будемо збільшувати кількість слідчих», – повідомив Р.Труба.

«Не дивлячись на те, що територіальне управління розташовано в Краматорську, вважаю, що представництво має працювати ще в Маріуполі, а також в одному з міст Луганської області», – додав Директор Бюро.

Зі свого боку директор Краматорського територіального управління Артем Матвєєв закликав мешканців Донецької та Луганської областей повідомляти ДБР про злочини, скоєні високопосадовцями, суддями, правоохоронцями або військовими.

Довідково: Артем Матвєєв працював в  органах прокуратури з 1997 року. Протягом 13-ти років займав керівні посади в органах прокуратури Донецької області.

Нагадаємо, теруправління ДБР у Краматорську поширює свою діяльність на Донецьку та Луганську області.