Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Продаж необлікованої деревини вартістю понад 140 000 грн – ДБР повідомило про підозру лісничому «Чечельницького лісового господарства»

28/04/2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру лісничому одного із лісництв державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство» Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства за одержання службовою особою неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, у березні 2018 року лісничий за неправомірну винагороду здійснив незаконний продаж заготовленої лісопродукції, а саме понад 18 тис м3 деревини в обхід чинного законодавства, що завдало державі збитків у понад 140 тис грн. 17 квітня 2018 року на банківську картку його дружини було перераховано 5 000 грн неправомірної вигоди. У подальшому не облікована деревина була передана змовнику, після чого лісничий отримав ще 55 000 грн.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Вінницької області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.