Продаж наркотичних речовин у Чернігівському слідчому ізоляторі – ДБР повідомило про підозру трьом особам

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру у незаконному зберіганні, придбанні та збуті наркотичних речовин працівнику ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор», а також цивільній особі та ув'язненому.

За даними досудового розслідування, ув’язнений, який перебуває в ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор», спільно з працівником слідчого ізолятору та цивільною особою збувають наркотичні речовини особам, які утримуються в установі попереднього ув’язнення.

Використовуючи одну із служб доставки цивільна особа відправляла наркотичні речовини працівнику слідчого ізолятору, який в подальшому проносив їх на територію установи та передавав ув’язненому. Він і збував наркотичні речовини іншим ув’язненим.

У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Чернігівської області. Оперативний супровід – Чернігівське управління ДСР Нацполіції.