Призначено 16 переможців конкурсу на посади в Київському теруправлінні ДБР

24/10/2018

Сьогодні, 24 жовтня, призначено перших 16 переможців конкурсу на посади державних службовців і керівників слідчих та оперативних відділів Територіального управління ДБР у Києві. Вони урочисто склали присягу державного службовця.

 «Ви – кращі  з кращих, бо на кожну вашу посаду претендували від 5 до 15 кандидатів. Серед вас є як ті, хто прийшов з інших правоохоронних органів, так і люди, які досі ніколи не працювали у державних органах. Ви стали працівниками Державного бюро розслідувань, і на вас покладається непросте завдання – розпочати роботу Територіального управління у місті Києві», – нагадав  в.о. директора Територіального управління Бюро у Києві Олександр Мельников.

Нагадаємо, усього штат Київського територіального управління ДБР нараховуватиме 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 54 переможця: двох заступників директора територіального управління, 8 керівників слідчих та оперативних відділів, 30 слідчих, одного спеціаліста слідчого відділу та 13 державних службовців.

Всі переможці проходять психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу, а слідчі та переможці на керівні посади – спеціальну перевірку органами державної влади.