Привласнення пального для ООС на майже 1,8 млн грн - ДБР підозрює підполковника ЗСУ, який діяв у складі злочинної групи

29/04/2021

ДБР повідомило про підозру підполковнику, головному спеціалісту Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Тилу Командування Сил логістики Збройних сил України.

ТУ ДБР у Києві встановило, що підполковник систематично забезпечував додатковим пальним одну з військових частин Повітряних Сил ЗСУ через підпорядкований Центральному управлінню територіальний відділ забезпечення військ, який дислокується у Харкові.

Так, 60 000 кг пального, яке призначалося для зони ООС, потрапило до пункту постійної дислокації військової частини на Київщині, де заступник командира збував його автозаправним станціям.

Через це державі нанесено 1 766 180 гривень збитків.

Таким чином, підполковник підозрюється у заволодінні військовим майном, повторно, у складі організованої злочинної групи, в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 410 КК України).

У разі доведення вини йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

До Печерського районного суду подано клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Іншим особам, причетним до вчинення вказаного злочину, повідомлено про підозру раніше.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, оперативний супровід – УСР в Київській області ДСР Нацполіції.