Прикордонник на Київщині підозрюється у зберіганні та збуті наркотичних речовин

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру контролеру комендантської групи авіаційної ланки однієї з авіаційних ескадрилей Державної прикордонної служби України. Він підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту, а також у незаконному збуті наркотичних засобів, вчинених повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що прикордонник разом із колегою та цивільними особами на території Київської області незаконно збували наркотичні засоби у великих розмірах. Так під час обшуку житлового приміщення одного з фігурантів виявлено та вилучено канабіс.

07 вересня 2020 року в порядку ст. 208 КПК України слідчі затримали прикордонника під час, продажу наркотичних засобів вчиненого під контролем слідчих ТУ ДБР у м. Києві.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Центрального регіону України. Оперативний супровід – ГУ Контррозвідки СБУ.