Представники теруправління ДБР у м. Києві обговорили принципи взаємодії з офіцерами військових частин Оперативного командування «Північ»

20/02/2019

Офіцери військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних cил України та керівник відділу з розслідування військових злочинів теруправління ДБР у місті Києві Сергій Микитюк обговорили актуальні питання щодо взаємодії.

На загальних зборах, що відбулися 15 лютого, відбулось обговорення питання діяльності командування військових частин в контексті виконання вимог законодавства України щодо попередження злочинності та проведення профілактики правопорушень серед військовослужбовців.

Сергій Микитюк ознайомив військових зі структурою Державного бюро розслідувань, його підслідністю, юрисдикцією територіальних управлінь, особливостями взаємодії ДБР з військовою службою правопорядку та військовими прокуратурами.

Також на зборах обговорили принципи взаємодії між теруправлінням ДБР, розташованим у місті Києві, та військовими частинами (установами) Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України щодо повідомлень про кримінальні правопорушення, проведення слідчих дій на території військових частин, а також розшуку та затримання осіб, що вчинили військові злочини.

Нагадаємо, що розслідуванням військових злочинів у теруправліннях ДБР займається Третій слідчий відділ.