Працівнику поліції охорони, який у грудні в Харківському супермаркеті смертельно поранив чоловіка, повідомили про підозру

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру працівнику взводу охорони публічної безпеки Управління поліції охорони в Харківській області.

За даними слідства, 5 грудня 2018 року в ході несення служби у супермаркеті «Рост», поліцейський використав табельну зброю та смертельно поранив відвідувача. Потерпілий відмовлявся оплатити товар, тому його протиправно змусили пройти у підсобне приміщення. У ході конфлікту, що виник у підсобному приміщенні, потерпілий завдав працівнику поліції охорони кілька ударів ножем. Після цього, на вулиці, куди вибігли обидва учасники конфлікту, поліцейський двічі вистрілив у бік нападника, що вже тікав. Один з пострілів став смертельним. 

Працівника поліції обґрунтовано підозрюють в умисному вбивстві при перевищенні заходів, необхідних для затримання злочинця (ст. 118 Кримінального кодексу України), а також у перевищенні влади або службових повноважень, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, із застосуванням насильства (ч. 2. ст. 365 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох  до восьми років.