Працівника Запорізького слідчого ізолятора підозрюють у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру колишньому працівнику Державної установи «Запорізький слідчий ізолятор» за придбання та зберігання з метою збуту наркотичних засобів і психотропних речовин в місце позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням встановлено: 

- молодший інспектор Державної установи «Запорізький слідчий ізолятор» незаконно придбав і зберігав особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропні речовини, а також сильнодіючі лікарські засоби;

- згадані речовини він переносив в кишенях і натільній білизні для збуту особам, які утримуються в умовах Державної установи «Запорізький слідчий ізолятор».

Наразі досудове розслідування триває.

Кваліфікація:

- незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України);

- незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів (ч. 1 ст. 321 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років із конфіскацією майна.