Повідомлення Конкурсної комісії № 2 щодо проведення конкурсу на зайняття посад керівників оперативних підрозділів ДБР

26/03/2020

Інформуємо, що о 17.00 26 березня 2020 року Конкурсною комісією №2 завершено особистий прийом документів від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі на посади керівників оперативних підрозділів Державного бюро розслідувань.

Разом з цим, триває прийом документів, надісланих  поштою на адресу: вул. Симона Петлюри, 15, м. Київ, 01032. Комісія прийматиме рекомендовані листи з описом вкладення та повідомленням про вручення, відправка яких датована поштовим відділенням не пізніше 26 березня 2020 року.

Нагадуємо, що у зв’язку із запровадженням карантину на всій території України, довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, отримані в електронному вигляді від сервісних центрів МВС, приймаються конкурсною комісією в роздрукованому виді.         

Водночас повідомляємо, що допуск кандидатів до конкурсу відбуватиметься тільки після опрацювання всіх наданих документів. Наступного тижня сплановане засідання Конкурсної комісії № 2, яка визначить також терміни проведення кваліфікаційного іспиту.