Посадовець національного природного парку «Нижньодніпровський» підозрюється в одержанні хабара за безперешкодний вилов риби

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру начальнику одного з відділень національного природного парку «Нижньодніпровський» у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За даними досудового розслідування, посадовець налагодив схему одержання неправомірної вигоди від жителів Херсонської області. За гроші він дозволяв безперешкодний вилов біоресурсів в акваторії НПП «Нижньодніпровський».  

Правоохоронцями задокументовано два факти вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовцем на загальну суму 10 тисяч гривень.

5 вересня 2020 року зазначену особу затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Херсонської області. Оперативний супровід – УСБУ в Херсонській області.