Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Посадовців Білгород-Дністровського прикордонного загону судитимуть за розтрату бюджетних коштів

17/12/2021

Слідчі ДБР за сприяння ДВВБ Держприкордонслужби завершили досудове розслідування стосовно начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону та його заступника, які розтратили державні гроші, призначенні на ремонт адмінбудівлі.

У грудні 2018 року посадовець, у змові зі своїм заступником та начальником житлово-експлуатаційного відділення, підписав підроблені акти виконаних ремонтних робіт адміністративної будівлі.

В актах було вказано, що на ремонт витратили 330 тисяч гривень, хоча його зробили власноруч працівники прикордонного загону.

Таким чином, начальник прикордонного загону обвинувачується у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому у великих розмірах, та у службовому підробленні (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України), а його заступник та начальник житлово-експлуатаційного відділення – у розтраті майна та пособництві службовому підробленню (ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 366 КК України).

Підприємець обвинувачується у пособництві в розтраті майна та підробленні документів, а також легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 2 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України).

Усім загрожує позбавлення волі на строк до 8 років.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Процесуальне керівництво здійснює Білгород-Дністровська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері, оперативний супровід – ДБР та Держприкордонслужба.