Посадовці ДСНС постануть перед судом за вимагання та одержання неправомірної вигоди у вигляді палива

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника Управління ДСНС України у Волинській області та заступника начальника Аварійно-ремонтного загону ДСНС у Волинській області.  Посадовці ДСНС обвинувачуються у  одержанні неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище, поєднаного з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що посадовці вимагали та одержали від громадянина неправомірну вигоду, а саме паливні скретч-картки на дизельне паливо в об'ємі 1000 літрів, за сприяння у погодженні документів для діяльності автозаправної станції.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Волинської області.  Оперативний супровід -  Управління стратегічних розслідувань у Волинській області ДСР Нацполіції.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.