Понад 400 тис грн збитків державі – на Запоріжжі повідомлено про підозру 5 членам злочинної організованої групи

18/01/2021

Cлідчі ТУ ДБР у м. Мелітополі повідомили про підозру 5 членам злочинної організованої групи, до якої входили службові особи ДП «Кам’янко-Дніпровського лісового господарства», комерційних структур та спеціаліст відділу державного земельного кадастру.

Вони підозрюються у заволодінні державним майном шляхом зловживання службовим становищем (ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 ККУ).

Слідством встановлено, що злочинна організована група незаконно заволоділа майном, що належало ДП «Кам’янко-Дніпровськє лісове господарство» та Водянській сільській раді Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області.

Внаслідок злочинних дій підозрюваних з державної власності вибуло дві земельні ділянки та службовий житловий будинок на загальну вартість понад 400 тисяч гривень.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Запорізька обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСР в Запорізькій області ДСР НПУ.