Поліцейський постане перед судом за побиття водія в Маріуполі 

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора батальйону патрульної поліції Управління патрульної поліції в Донецькій області. Правоохоронець обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалися насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

Слідством встановлено, що 18 травня 2020 року правоохоронець забезпечував безпеку дорожнього руху в місті Маріуполі із застосуванням технічного приладу вимірювання швидкості транспортних засобів «TruCam». Зупинивши автомобіль ВАЗ 2107 правоохоронець склав відносно водія постанову про притягнення до адміністративної відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів.

Після нетривалої суперечки, поліцейський виключив свою камеру відеоспостереження та з нецензурною лайкою силоміць витягнув водія на узбіччя, повалив його на землю та побив.

Відповідно до висновків судово-медичних експертиз у потерпілого встановлені тілесні ушкодження забої та садна обличчя, які відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Донецької області.