Податківці постануть перед судом за одержання 1200 доларів США від підприємця

До суду скеровано обвинувальний акт відносно головного державного ревізора-інспектора та старшого державного ревізора-інспектора ГУ Державної податкової служби у Львівській області. Вони обвинувачуються у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що податківці вимагали та одержали 1200 доларів США від власника готельного комплексу. За гроші вони обіцяли не скеровувати матеріали перевірки діяльності підприємства до Головного управління Держпраці у Львівській області та не притягувати підприємця до адміністративної відповідальності за виявлені неоформлені трудові відносини з найманими працівниками.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Львівської області.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.