Побиття заявника правоохоронцями - ДБР повідомило про підозру трьом поліцейським

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру командиру взводу та інспектору взводу Управління патрульної поліції в Тернопільській області, а також оперуповноваженому одного з відділів поліції ГУ Національної поліції в Тернопільській області. Правоохоронці підозрюються у перевищенні службових повноважень, які супроводжувалися насильством та застосуванням спеціальних засобів (ч. 2 ст. 365 Кримінального Кодексу України).

Слідством встановлено, що правоохоронці прибули за викликом черезконфлікт між групою громадян поблизу одного з ресторанів. Не з'ясувавши обставин конфлікту, працівники поліції одягнули кайданки на заявника побили його. 

Після цього, підозрювані відтягнули потерпілого до службового автомобіля, де продовжили його побиття.

Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні здійснює прокуратура Тернопільської області. Оперативний супровід - Управління внутрішньої безпеки Нацполіції Тернопільської області.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.