Побиття водія патрульним - ДБР повідомило про підозру правоохоронцю

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повідомили про підозру інспектору батальйону патрульної поліції Управління патрульної поліції в Донецькій області. Правоохоронець підозрюється у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалися насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

За даними досудового розслідування, 18 травня 2020 року правоохоронець забезпечував безпеку дорожнього руху в місті Маріуполі Донецької області із застосуванням технічного приладу вимірювання швидкості транспортних засобів «TruCam». Зупинивши автомобіль ВАЗ 2107 правоохоронець склав відносно водія постанову про притягнення до адміністративної відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів. Після нетривалої суперечки, поліцейський виключив свою камеру відеоспостереження та з нецензурною лайкою силоміць витягнув водія на узбіччя, повалив його на землю та побив.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Донецької області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.