Після розслідування ДБР до військової частини на Хмельниччині повернуто викрадене майно

08/02/2022

Після розслідування слідчих Територіального управління ДБР Хмельницького до військової частини на Хмельниччині повернуте майно вартістю понад 300 тис. гривень.

Військову продукцію протягом 2018-2020 років розкрадав колишній завідувач сховища авіаційно-технічного складу. Встановлено, що посадовець викрадав авіаційне майно зі сховища та виносив його додому. Злочин було викрито після остаточного прийому-передачі речей, що зберігалися на складі.

Під час обшуку слідчі ДБР виявили у зловмисника 120 виробів військового призначення. Вартість завданих державі збитків могла становити понад 300 тис. гривень. За результатами роботи слідчих ДБР комплектуючі повернуто до військової частини.

Наразі працівники Теруправління ДБР Хмельницького завершили досудове розслідування відносно колишнього завідувача сховища авіаційно-технічного складу.

Військовослужбовець обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Хмельницька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону, оперативний супровід – СБУ.