Переміщення спортивного харчування та анаболічних препаратів поза митним контролем – ДБР викрило двох прикордонників Буковини (ВІДЕО)

17/02/2021

Слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому повідомили про підозру двом інспекторам прикордонної служби відділу прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

За попередньою інформацією, 22-річний та 20-річний прикордонники вимагали у громадянина неправомірну вигоду. За гроші вони обіцяли сприяти у переміщенні спортивного харчування та анаболічних препаратів через державний кордон України поза територією пункту пропуску без здійснення митного та прикордонного контролю.


16 лютого 2021 року одного з інспекторів прикордонної служби було затримано після одержання неправомірної вигоди у сумі 2 100 доларів США в порядку статті 208 КПК України, після чого обом повідомлено про підозру.

Загальна сума одержаної прикордонниками неправомірної вигоди становить 3 350 доларів США.

Попередня кваліфікація правопорушення: одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСБУ в Чернівецькій області.