Перед судом постане колишній начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, який допустив розтрату на понад 21,4 млн грн (ВІДЕО)

21/06/2022

Працівники ДБР завершили досудове розслідування відносно колишнього начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Встановлено, що у листопаді-грудні 2018 року відбулися 4 тендери на придбання житла для військових, які були проведені з суттєвими порушеннями.

Колишній начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України уклав з комерційною структурою договори на закупівлю 63 квартир у Харкові для військовослужбовців за бюджетні кошти за свідомо завищеною ціною.

Внаслідок дій зловмисника Міністерству оборони України завдано матеріальну шкоду в сумі 21 млн 491 тис. грн.

Таким чином, начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України обвинувачується в умисній розтраті чужого майна через зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора.