Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Перед судом постане ексслідчий на Донеччині, який за 140 000 гривень обіцяв «простити» смертельне ДТП

24/03/2021

Слідчі ТУ ДБР у місті Краматорську, за сприяння ДВБ Нацполіції, завершили досудове розслідування відносно колишнього слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Донецькій області.

Слідством встановлено, що 28-річний слідчий спільно з пособником - колишнім співробітником поліції вимагали та отримали неправомірну вигоду від громадянина. За гроші вони обіцяли допомогти особі уникнути кримінальної відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.

Слідчого та його спільника було затримано 18 січня 2021 року біля будівлі Управління карного розшуку ГУ НП Донецької області в Маріуполі під час отримання неправомірної вигоди в сумі 140 тисяч гривень.

Таким чином, слідчий Нацполіції та його пособник обвинувачуються за статтею пропозиція, обіцянки або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання в вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Донецька обласна прокуратура. Оперативний супровід - Донецьке управління ДВБ НП України.