Патрульного, який побив трьох чоловіків, підозрюють у перевищені влади

13/04/2021

Слідчі ТУ ДБР у Києві, за сприяння ДВБ Нацполіції, повідомили про підозру патрульному Києво-Святошинського відділу поліції ГУ НП в Київській області.

Встановлено, що поліцейські приїхали на виклик в один із житлових масивів Київщини. Там у них почалася словесна суперечка з трьома громадянами, які гучно слухали музику в автомобілі.

Без жодних на те підстав, не представившись і не повідомивши причини, один із правоохоронців напав на одного з цивільних, заламав його руку, повалив на землю та зламав чоловіку ключицю. Другого постраждалого правоохоронець затягнув до службового автомобіля, надягнув йому кайданки та почав завдавати удари по голові своєю головою. Третього громадянина повалив на землю та побив.

Внаслідок цього потерпілі одержали тілесні ушкодження середнього та легкого ступенів тяжкості.

Таким чином, патрульний поліцейський підозрюється у перевищенні влади або службових повноважень, із застосування насильства та спеціальних засобів (ч. 2.ст. 365).

У разі доведення вини правоохоронцю загрожує позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.