Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Ольга Варченко представила директора територіального управління ДБР у Мелітополі

05/12/2018

Сьогодні, 5 грудня, перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко представила директора територіального управління ДБР у Мелітополі Дениса Кермана.

Під час робочої наради Ольга Варченко нагадала, що в областях, на які поширюється діяльність цього територіального управління, рішенням Президента України та Верховної Ради введено режим воєнного стану.

 

«У першу чергу, це відповідь на агресивні дії збройних сил Російської Федерації проти моряків Української держави. Головне завдання – повернути наших військових додому, адже життя та здоров’я є найбільшими цінностями», – зазначила Ольга Варченко.

 

Важливим також є забезпечення миру, безпеки та прав громадян всередині держави, що є одним із завдань Державного бюро розслідувань як правоохоронного органу. Представляючи керівника територіального управління у Мелітополі, перший заступник директора ДБР зауважила:

 

«Денис Юрійович є професіоналом своєї справи, останні роки працював у Запорізькій області, тож добре обізнаний з проблематикою регіону. Перед ним нелегка та відповідальна місія – безкомпромісне, законне та результативне виконання завдань, покладених на Державне бюро розслідувань. Серед яких - здобуття довіри до органу з боку громадян та формування його бездоганної репутації».

Денис Керман зі свого боку звернувся до присутніх представників правоохоронних органів:

«Я чітко усвідомлюю, що суспільство уважно стежить за нами і чекає на якісний результат нашої роботи як правоохоронного органу, який повинен забезпечити новий рівень досудового розслідування. Наше завдання – зробити усе, аби ці очікування виправдати».

Керівник територіального управління ДБР у Мелітополі вважає, що в майбутньому необхідно розмістити частину слідчих в обласних центрах.

«Наше територіальне управління розпочало роботу в м. Мелітополі, саме тут ми всі й працюватимемо зараз. Згодом бачу необхідність розмістити частину слідчих в м. Херсоні та м. Запоріжжі, що надасть нам можливість більш раціонально та ефективно проводити слідчі та оперативно-розшукові заходи на ввірених територіях, адже більшість наших підслідних працюють саме в обласних центрах», – поділився планами Денис Керман.

Довідково: Денис Юрійович Керман має 17 років стажу в органах прокуратури, з них 9 років – на керівних посадах в органах прокуратури Запорізької області.

Нагадаємо, слідчі Державного бюро розслідувань розпочали роботу 27 листопада, зокрема в теруправління розташованому в м. Мелітополь призначено 25 слідчих. Територіальне управління поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим, Запорізьку, Херсонську області та місто Севастополь.