Олексій Новіков: теруправління ДБР у Полтаві розслідує більше 2000 тисяч кримінальних проваджень

За останні 6 місяців слідчі теруправління ДБР, розташованого в місті Полтаві, розпочали 546 кримінальних проваджень, ще 1831 провадження надійшло за підслідністю з інших правоохоронних органів. Про це під час брифінгу в Полтаві розповів заступник директора — начальник слідчого управління територіального управління ДБР, розташованого в місті Полтаві, Олексій Новіков.

«За пів року нашої роботи завершено 518 кримінальних проваджень. До суду направлено 315. Якщо по категоріям, то 15 із них – це злочини в сфері службової діяльності, 14 проваджень – злочини щодо отримання неправомірної вигоди. Військові злочини — 236 проваджень. Злочини проти власності – 6 проваджень і 1 провадження, яке стосується незаконного збуту наркотичних засобів», — повідомив Олексій Новіков.

Також, за словами Олексія Новікова, в 68 кримінальних провадженнях розслідування зупинено в зв’язку з оголошенням у розшук підозрюваних.

«У середньому по нашому управлінню на одного слідчого припадає більше 68 кримінальних проваджень. А з огляду на те, що їх у нас всього 32 — робота не з легких. Тому очікуємо завершення конкурсу, щоб доукомплектувати штат. Також, завдяки змінам у Законі про ДБР, розраховуємо на конкурс, завдяки якому сформується штат оперативних співробітників», — резюмував Олексій Новіков.