Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Олександр Бабіков: Головне наше завдання – перейняти найефективніші форми збору доказів

06/05/2020

«Ми хочемо сформувати потужний слідчий підрозділ із найсучаснішими інструментами роботи. Йдеться, насамперед, про технічне та програмне обладнання для отримання даних із електронних інформаційних пристроїв чи систем, баз даних, тощо», - про це зазначив перший заступник Директора ДБР Олександр Бабіков у інтерв’ю виданню «Резонанс».

Зокрема Олександр Бабіков розповів про досягнення домовленості з міжнародними партнерами стосовно навчання слідчих і оперативно-технічних працівників найпрогресивнішим технологіям зняття інформації, проведення слідчих дій, технічних заходів, і т.д.

Також перший заступник Директора розповів про плани розширення територіальних підрозділів ДБР та їх утворення у кожній області. Такий крок необхідний для своєчасного реагування на вчинення злочинів. На стадії вивчення ідея тренінгового та експертного центрів для проведення відбору і навчання працівників ДБР.

«Головне наше завдання - перейняти найефективніші форми збору доказів. Та запровадити їх у щоденній практиці слідчих та оперативників Державного бюро розслідувань», - підсумував Олександр Бабіков. 

З повним текстом інтерв'ю можна ознайомитися за посиланням: https://resonance.ua/oleksandr-babikov/